Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a služby > Spolky a organizace > TJ Sokol Vojkovice > Sokol Metylovice - TJ Sokol Vojkovice 0:2 (0:1)

Sokol Metylovice - TJ Sokol Vojkovice 0:2 (0:1)

Jiří Trupka

K dnešnímu venkovnímu zápasu v Metylovicích jsme nastoupili s několika změnami v sestavě. Během týdne se nám do týmu podařilo přivést hráče se zkušenostmi z krajských soutěží a na hřišti, hlavně v druhém poločase, to bylo opravdu vidět. Brankář Petr Tesarčík, ano starosta obce, řídil celý tým, obránce, Pavel Recman, určoval tempo hry a v záloze, do druhého poločasu střídající, Pavel Roman, dal hře řád a myšlenku. Ale pojďme od začátku, na kterém jsme tahali za kratší konec a domácí, kteří nás vloni v mistrovském zápase jako jediné mužstvo porazilo, nás svojí aktivitou přehrávali, tlačili se do koncovky, stříleli a hýřili aktivitou. Naštěstí jsme první čtvrthodinku přežili a od 23. minuty, kdy domácí gólman, Roman Valas, bývalý spoluhráč našich posil ze Starého Města, hrál rukou mimo území, kde to má povoleno a byl na hraně vyloučení, ale ne za hranou. Tedy žlutá barva karty, ale hra se tímto momentem srovnala, kvalitu však postrádala. Ve 38. minutě se nám ale podařilo skórovat, když jsme podnikli rychlý protiútok po naší pravé straně, kdy Petr Klaner centroval míč před branku pro nás tak šťastně, až zalétl do brány. Radujeme se a pokračujeme v soustředěném výkonu. Těsně před přestávkou se zranil Viktor Žíla, skončil s pochroumaným kolenem a kotníkem a po přestávce musí do hry další novic v našem týmu, Pavel Roman, který je naším klíčovým mužem pro zbytek utkání. A tak se zdálo, že otěže zápasu už nepustíme. Do druhého poločasu jsme vstoupili opravdu dobře, konečně jsme se vypracovali šance, ale po potížích se stehenním svalem Davida Adámka, jsme nucení opět střídat. Do hry jde Jirka Trupka. Trochu měníme rozestavení a až na několik faulů a z toho vyplývajících přímých kopů, Metylovice k ničemu nepouštíme a hrozíme jak kombinační hrou, tak i rychlými protiútoky a jeden, opět po pravé straně, přetavuje Filip Kiša, po vzoru padajícího listu Karla Poborského, v náš druhý gól v minutě padesátésedmé. Za zmínku ještě stojí naše neproměněná penalta a faul našeho brankáře mimo šestnáctku a taky naštěstí jen žlutý kartónek.

Máme tedy letos 3 výhry a 3 prohry a příští neděli od 15:30 těžký zápas v Neborech. Přijďte nás podpořit a prožít s námi vzrušení a věřme, že i radost.