Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a služby > Spolky a organizace > TJ Sokol Vojkovice > TJ Sokol Vojkovice - Sokol Nošovice-Lhoty 4:1 ( 3:0 )

TJ Sokol Vojkovice - Sokol Nošovice-Lhoty 4:1 ( 3:0 )Branky: Ondřej Sluštík 4', Petr Klaner 8', Jakub Pavlik 33', David Adámek 81' - Michal Červený 88'

Sestava Vojkovice:

Ondřej Šokala
Ondřej Majer K
Břetislav Holek
Jan Sluštík
Jaroslav Fára
Ondřej Sluštík
Mario Pastorek
Jakub Pavlik
Petr Klaner
----------------------------
Jan Prokeš
Adam Bušovský
Jiří Trupka

Vědomi si dluhu k našim věrným fanouškům jsme nastoupili absolutně koncentrovaní k zápasu Nošovicemi, které měly tři výhry, tedy zatím plný bodový zisk v letošní sezoně. A hned ve čtvrté minutě jsme se radovali, když si Ondra Sluštík převzal míč na půlce hřiště a prokličkoval mezi pěti hráči soupeře, ačkoliv nošovičtí i faulovali, až do velkého čtverce, kde přízemní střelou podél vybíhajícího brankáře rozvlnil síť. Úplně odlišnou cestou padla naše druhá branka, když v osmé minutě, po odkopu od vlastní brány, Jarek Fára prodlužuje na sprintujícího střelce Petra Klanera, který že 30 metrů pálí nad nešťastného brankáře hostů a je to rázem 2:0. A to není vše. Po půl hodině hry Jarek Fára, zřejmě inspirován akcí Ondry před prvním gólem protančí do šestnáctky soupeře, kde ho nošovičtí zastaví jen pomocí faulu, pád, hvizd píšťalky, penalta a velká šance navýšit skóre. Míč si bere Jakub Pavlik a nechytatelnou petelicí zvyšuje na 3:0. Skvělých 30 minut, ale nesmíme zapomínat, že i naše defenziva dostává zabrat. Hráči jako Sklář a Červený prokazují nadstandardní kvality, ale naši chlapci brání velmi dobře a co neubrání chytne spolehlivý Ondřej Šokala. Do druhé půlky nastupujeme v nezměněné sestavě a i když šance máme, skóre se dlouho nemění. Na posledních 20 minut na hřiště přichází Jan Prokeš místo Petra Klanera a Adam Bušovský nahrazuje Maria Pastorka. A konečně v 81. minutě přidáváme další gól, když se v malém čtverci nejlépe zorientuje David Adámek a hlavou dává na 4:0. Bohužel tímto gólem naše koncentrace polevuje a po sérii chyb nabízíme hostům možnost snížit, kterou Červený nepohrdnul a dává na konečných 4:1. Hráčům však patří dík za výkony na hranici vlastních možností a pochvala taky za hřiště připravené na jedničku realizačnímu týmu. A za týden nás čeká boj v Písku.