Změna velikosti písma

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Mikroregiony > DSO Sdružení obcí povodí Morávky

DSO Sdružení obcí povodí Morávky


10. jubilejní ročník Sportovního dne DSO Sdružení obcí povodí Morávky

IMG_8390.JPEGV sobotu, 10. září 2022, jsme nastoupili v plné síle a hájili naše barvy ve sportovních kláních tentokráte na Pražmě. Dorazili zástupci všech deseti členských obcí. Po přivítání paní starostkou, Michaelou Honešovou, jsme se s vervou pustili do sportovního zápolení. Naráz startovala nejmladší a nejstarší kategorie. Naši nejmladší zástupci, všichni ve věku šesti let a čerství prvňáčci, Adélka, Nelinka a Štěpa, běželi štafetu, lovili rybičky, nosili vodu a v této disciplíně se umístili na krásném šestém místě. Na druhé části pražmovského areálu se sváděly lité boje v disciplíně „Chůze lenochoda“, kterou jsme obsadili Lukášem, Klárkou a Laurou. Ti po prvotním zaváhání, kdy přišli o drahocenné vteřiny, nasadili přímo ďábelské tempo a pod Lukášovým „praváá, levááá“ proťali cílovou pásku jako třetí nejrychlejší tým. Prostřední věková kategorie a v ní dvě Natálky a jeden Béďa balancovali s děravou deskou a v této skutečně složité disciplíně dosáhli na šestou příčku. Následoval štafetový skok v pytli, který našich devět borců zvládlo ve třetím nejlepším čase. Po těchto čtyřech dětských disciplínách jsme se pohybovali mezi čtvrtou a pátou příčkou v celkovém hodnocení obcí a přestali doufat v lepší umístění, protože na řadě byli dospělí a jejich disciplíny. Náladu jsme si zvedli hned v dalším kole pojmenovaném „Balónkový had“, kdy jsme doběhli ve čtyřech jako třetí nejlepší. Následoval hod vejcem, ve který jsme vkládali velké naděje (protože vloni jsme ho vyhráli), letos jsme si bohužel asi vybrali vajíčko s měkčí skořápkou a umístili se tak na třetím místě.IMG_8409.JPEG Situace po těchto disciplínách byla napjatá. Zbývalo poslední, starostovské, kolo. Děti stály u výsledkových tabulí a pořád dokola pročítali a počítali, kolik bodů nám zbývá na první příčku. Bylo to 5 bodů. I když se starosta snažil, jak mohl, při škrábání brambor prostě paní referentku z Nošovic nepřeškrábal. Skončil ve své disciplíně druhý a o jeden jediný bod nám uniklo celkové prvenství. Radovali jsme se parádně, oproti loňsku, kdy jsme byli třetí, krásný posun.

IMG_8419.JPG 

Děkujeme všem dětem, že naši obec tak krásně reprezentovaly, obci Pražmo, za ukázkovou organizaci celého dne a hlavně Sdružení obcí povodí Morávky za to, že tato akce vůbec je.  

 

Fotografie a videa naleznete na stránkách obce: www.vojkovice.eu, po kliknutí na aktuality, v nich vyberete fotogalerii a nakonec fotoalbum ze sportovního dne.

Štítky:

2 Starší

DSO Sdružení obcí povodí Morávky: Návrh závěrečného účtu za rok 2020

Zveřejnění v elektronické podobě:

Více

Publikováno 11. 7. 2021 20:14

DSO - Sdružení obcí povodí Morávky - informace o konání sněmu starostů 28.5.2021

Dokument ke stažení

Více

Publikováno 11. 7. 2021 20:13

DSO Sdružení obcí povodí Morávky: Rozpočtové opatření č. 1/2021

Dle § 39 odst. 7) zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, oznamuje svazek obcí Sdružení obcí povodí Morávky, že:Rozpočtové opatření č. 1/2021 schválené 16.4.

Více

Publikováno 11. 7. 2021 20:11

DSO - Sdružení obcí povodí Morávky - informace o konání sněm starostů 16.4.2021

Dokument ke stažení

Více

Publikováno 11. 7. 2021 20:09

DSO - Sdružení obcí povodí Morávky - Informace o konání sněmu starostů 19.2.2021

Dokument ke stažení

Více

Publikováno 11. 7. 2021 20:08

DSO - Sdružení obcí povodí Morávky - informace o konání sněmu starostů 22.1.2021

Dokument ke stažení

Více

Publikováno 11. 7. 2021 20:07

2 Starší