Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuálně z obce > Upozornění na pohyb soutěžících v rámci akce "Útěk v řetězech" v sobotu 15. října 2022

Upozornění na pohyb soutěžících v rámci akce "Útěk v řetězech" v sobotu 15. října 2022Datum konání:
15.10.2022

Upozorňujeme občany, že v sobotu 15. října budou naší obcí probíhat závodníci v rámci akce "Útěk v řetězech". Níže e-mailová zpráva, kterou jsme k plánované akci obdrželi:

Dobrý den,

stejně jako v loňském roce, tak i v tomto, se na vás obracím s informací, že území vaší obce bude v sobotu 15. října 2022, v rozmezí 9 – 18 hodiny, protínat trať soutěže pod názvem Útěk v řetězech, jejímž partnerem je Statutární město Havířov. Jedná se o orientační závod dvojic, kdy počet soutěžících nepřesáhne 100 účastníků. Soutěžící, krom tištěné mapy, nebudou mít u sebe nic, čím by mohli své okolí znečisťovat či omezovat. Trasa je naplánována tak aby nijak nezasahovala do dění obcí a je z převážné většiny vedena po přírodních komunikacích (lesy, louky, přírodní toky) a jiné komunikace jsou použity pouze pro jejich překonání a dále pokračování v oblasti luk a lesů. Zároveň dbáme na nezasahování do soukromých pozemků, trasa je vedena pouze tak, kde ji může projít běžný občan. Soutěžící a traťoví komisaři (kteří obsluhují soutěžní disciplíny na trase) budou náležitě poučeni ohledně bezpečnosti, chování a pohybu v daných lokalitách. Průběh soutěže nebude nijak narušovat běžný provoz na pozemních komunikacích ve vašich obcích.

Přesto, v případě jakýchkoliv problémů či dotazů, jsme při jejich řešení k dispozici.

Co se týče přesnějšího popisu trasy, vám zde nemůžeme v tuto chvíli více sdělit, jelikož trasa je až do samotného startu tajná. Děkujeme. A samozřejmě jste srdečně zváni na doprovodný program, který se odehrává na Náměstí Republiky v Havířově, mezi 9-18 hodinou. Vstupné je zcela zdarma.

Útěk v řetězech 13.jpg