Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuálně z obce > Týden Hokeje v pondělí 24.1. v Českém Těšíně a ve Frýdku ve středu 27.1.

Týden Hokeje v pondělí 24.1. v Českém Těšíně a ve Frýdku ve středu 27.1.Přijďte v pondělí 24. 1. od 16:00 na akci Týden hokeje v českém těšíně anebo ve středu 27.1. od 15:45 ve frýdku

 

týden hokeje.JPG

V pondělí 24. 1. v 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Náš klub ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Petru Nevelöšovou, tel. 773 761 570 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

týden hokeje2.JPGPro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé

 po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

                                                              Další termíny a místa:

týden hokeje4.JPG

 

týden hokeje3.JPG

 

 

Informace o náboru ve Frýdku-Místku naleznete níže:

https://hokej.hcf-m.cz/zobraz.asp?t=nabor