Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuálně z obce > Dotované příměstské tábory - MAS Pobeskydí

Dotované příměstské tábory - MAS PobeskydíDotované příměstské tábory - MAS Pobeskydí

logo - příěmstské tábory v Pobeskydí.JPG

MAS Pobeskydí, z. s., byla poskytnuta finanční podpora z EU z Operačního programu Zaměstnanost  100% dotací  ve výši 2 mil. Kč na projekt Příměstské tábory v Pobeskydí II reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015539 (realizace 2020-2022). Projekt navazuje na přechozí projekt Příměstské tábory v Pobeskydí reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009337 podpořený se stejných zdrojů. Cílem projektu je doplnit nabídku zajištění hlídání dětí v době  prázdnin v území působnosti MAS Pobeskydí (zejména v povodí Morávky a Ondřejnice) a tím pomoci rodičům lépe a efektivně sladit rodinné a pracovní povinnosti. Aktivita příměstských táborů zajistí možnost zaměstnání na plný úvazek, aniž by rodiče byli omezeni v péči o své dítě.

Tábory jsou určeny pro rodiče (oba) pracující, evidováné na úřadu práce, podnikající jako OSVČ nebo studující, kteří bydlí nebo pracují, nebo jejichž děti navštěvují místní školu v Pobeskydí (Albrechtice, Brušperk, Bruzovice, Dobrá, Dobratice, Dolní Domaslavice, Dolní Tošanovice, Fryčovice, Hnojník, Horní Bludovice, Horní Domaslavice, Horní Suchá, Horní Tošanovice, Hukvaldy, Chotěbuz, Komorní Lhotka, Kozlovice, Krásná, Krmelín, Lhotka, Lučina, Morávka, Nižní Lhoty, Nošovice, Palkovice, Pazderna, Pražmo, Raškovice, Ropice, Řeka, Smilovice, Soběšovice, Stará Ves nad Ondřejnicí, Staré Město, Staříč, Stonava, Střítež, Těrlicko, Třanovice, Vělopolí, Vojkovice, Vyšní Lhoty, Žermanice).

Co vše rodiče dokládají:

  • Přihláška 
  • Potvrzení o zaměstnání, studiu, evidenci na úřadu práce, potvrzení o zaplacené pojištění a evidenci jako OSVČ (pro OSVČ vystavuje příslušná okresní správa sociálního zabezpečení) - od obou rodičů, samoživitele dokládají čestné prohlášení
  • smlouva o poskytnutí bezplatné služby hlídání dětí v rámci projektu
  • monitorovací listy rodičů (od obou, samoživitelky pouze jeden, podepište i údaje po ukončení…, tj. uveďte dva podpisy na jednom monitorovacím listu).
  • nástupní list dítěte (donést v den nástupu)
  • potvrzení o docházce dítěte (potvrzujete podpisem docházku dítěte na tábor)

Upozorňujeme, že potvrzení o zaměstnání nebo z ČSSZ (případně potvrzení o studiu, evidenci na úřadu práce) musí doložit oba rodiče žijící ve společné domácnosti. Pokud v době příměstských táborů u Vás dojde ke změně musíte donést nové potvrzení (např. změníte práci, zaevidujete se na úřadu práce). Samoživitelky či samoživitelé dokládají čestné prohlášení, že jsou samoživitelé.

Dotazy k vyplnění dokladů směřujte na manažerku projektu Krystynu Novákovou (tel.: 774 489 762).

Veškeré informace a doklady ke stažení naleznete po kliknutí na odkaz:

Příměstské tábory v Pobeskydí