Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a služby > Spolky a organizace > TJ Sokol Vojkovice > TJ Sokol Vojkovice - TJ Sokol Palkovice

TJ Sokol Vojkovice - TJ Sokol PalkoviceDatum konání:
26.3.2022
TJ Sokol Vojkovice - TJ Sokol Palkovice 2:0 ( 1:0 ) Góly: vlastní a Martin Sušovský.
 
Sestava: Petr Tesarčík v brance, obrana Ondřej Majer, David Adámek, Břetislav Holek, Lukáš Válek, záloha Petr Klaner, Jaroslav Fára, Pavel Roman a Filip Kiša, útok Marek Stříž a Martin Sušovský.
 
Do hry dále zasáhli Pavel Recman, Patrik Němec, Denis Nytra a připraveni a velké díky patří i Mariovi Pastorkovi a Filipovi Koloničnému.
 
Vědomi si síly a hlavně rychlosti ofenzivních hráčů soupeře jsme nastoupili k utkání se stoperem a třemi obránci jako v 80. letech minulého století a ačkoliv měli hosté v prvním poločase nespočet rohových kopů a také trávili na naší polovině více času, do vyložených šancí jsme je nepouštěli zdaleka tak často, jako v podzimním utkání v Palkovicích, které skončilo pro domácí poměrem 4:0 ( 2:0 ) a kde jsme na body opravdu pomýšlet nemohli. Dnes to však byla jiná písnička a před velmi pěknou návštěvou zněla lépe vojkovickým fanouškům a hráčům. Po tom co jsme otupili nástup soupeře, se po levé straně vydal náš kapitán Lukáš Válek a naservíroval míč před bránu kde si ho dezorientovaný zadák Palkovic srazil do vlastní brány. Už před tím fantastickým zákrokem zachránil Palkovice po velmi dobré střele Marka Stříže nestárnoucí Pavel Smolík. Do kabin jsme šli tedy s nejtěsnějším náskokem a s odhodláním dobře rozehraný zápas už nepustit. Řekli jsme si pár drobností, slovo si vzal i Pavel Roman za což jsem rád, moje další prodloužená ruka na hřišti. Díky tomu je velký předpoklad, že mladší chlapci budou za dohledu a dobrým radám zkušených borců velmi rychle růst ve svých výkonech. A druhý poločas byl zase o něco lepší z naší strany. Vše si začalo sedat a svůj velmi dobrý výkon korunoval kličkou a zakončením do prázdné branky Martin Sušovský. Vyzvednout bych však mohl každého našeho hráče, udržet čisté konto a porazit jeden z nejlepších týmu okresu i když zatím hraje pouze okresní přebor, se nepodaří každý den. Taky mě těší, že dnes jsme odehráli zápas bez zranění a ani na konci utkání jsme fyzicky, s podstatně mladším týmem, neodpadli.
 
Zároveň chci všechny fanoušky našeho týmu pozvat na derby, které se odehraje už za týden v sobotu v Tošanovicích. Snad i tam budou mustangové vesele řehtat.
Jaromír Kaňok, trenér
 
Aktuální tabulka:
tabulka - tj sokol 28.3.2022.JPG
 
Fotky ze zápasu naleznete kliknutím na odkaz níže: