Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a služby > Spolky a organizace > TJ Sokol Vojkovice > TJ Milíkov - TJ Sokol Vojkovice 1:3 (0:1)

TJ Milíkov - TJ Sokol Vojkovice 1:3 (0:1)

TJ Milíkov - TJ Sokol Vojkovice 1:3 ( 0:1 ) 59' Laba - 29' David Adámek, 71' Marek Stříž, 87' Marek Stříž

Se soupeřem, který nás v srpnu porazil 9:2 a už v poločase tehdy vedl 5:1, jsme tentokrát brali 3 body my. Naše základní sestava prošla však turbulencí a byla změněna hned na sedmi postech základní sestavy a rozdíl byl i v tom, že na lavičce s náhradníky jsme tentokrát měli 4 hráče. V brance nastoupil velmi jistý Petr Tesarčík, který sbíral střílené centry jako magnet, pomáhal obraně výběhy za šestnáctku a zaváhal jen v 58' minutě, kdy velmi ochotně upadl domácí útočník po střetu s Petrem a následoval pokutový kop, kterým domácí srovnali naše poločasové vedení 1:0, jenž zařídil přízemní střelou David Adámek po přihrávce Martina Sušovského. Teď tedy k obraně ve které nastoupil zprava Ondřej Majer, uprostřed Břetislav Holek a vlevo Radek Hrabinský, v pětičlenné záloze vpravo Lukáš Válek s kapitánskou páskou, uprostřed David Adámek, Martin Sušovský a Jarek Fára, který valnou část zápasu musel vypomáhat v obraně a vlevo Jiří Trupka. V útoku pak byli Marek Stříž a Filip Kiša. Naskočit do hry byli ještě připraveni Denis Nytra, Patrik Němec, Miroslav Kulíg a Mario Pastorek a všichni čtyři do zápasu nemalou měrou zasáhli.

Dík však patří všem hráčům za nasazení bojovnost i kvalitu hry. Body jsme určitě brali hlavně díky sniperovi Markovi, když nejprve hlavou po přímém kopu Jarka vrátil vedení v zápase opět na naši stranu a po další perfektní přihrávce, tentokrát od Maria, definitivně rozhodl o osudu utkání a po tom co si pohrál hned se třemi bránícími hráči domácích, stanovil konečný výsledek na 3:1 pro divoké vojkovické mustangy. Kaňkou je nucené střídání Filipa, lehký otřes mozku, a Jirky, naražená klíční kost. Na rentgenu se naštěstí zlomenina nepotvrdila, ovšem ještě zítra proběhne další vyšetření a budeme chytřejší. Jirka je však bojovník a říkal, že doufá, že příští zápas bude opět připraven bojovat za zeleno-bílé, stejně jako snad i dnes otřesený Filip.

Ještě jednou děkuji všem za předvedené výkony, ve čtvrtek věřím v hojnou účast na brigádě a že si taky kopneme a v sobotu potom v domácím zápase potrápíme i vedoucí Palkovice a budou nás hnát k vítězství naši věrní fanoušci. V sobotu od 15:00 se na vás těšíme.