Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuálně z obce > Pozvánka na 28. ročník mezinárodní výstavy - vytápění, úspory energií, obnovitelné zdroje

Pozvánka na 28. ročník mezinárodní výstavy - vytápění, úspory energií, obnovitelné zdrojeDatum konání:
23.1.2023
Datum ukončení:
26.1.2023

ZÁKLADNÍ INFO O VÝSTAVĚ

 

Výstava Infotherma je již téměř tři desetiletí místem, kde se setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

 

Na posledním ročníku Infothermy se představilo 354 domácích i zahraničních firem a institucí a výstavu  shlédlo přes 25 000 návštěvníků.

 

Infotherma je od svého počátku věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o významnou specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů.

Nechte se inspirovat nejnovějšími technologiemi, prohlédněte si expozice předních firem v oboru a proberte své dotazy a požadavky v přímém kontaktu s vystavovateli.

Navštivte 28. ročník mezinárodní výstavy Infotherma 2023.


Veškeré informace naleznete kliknutím na odkaz níže:

Infotherma 2023