Sport - Obec Vojkovice

Sport

Kliknutím zvětšíte obrázek 14.05.2016

Fotbalisté Vojkovic si pár kol před koncem zajistili postup!

14. 5. 2016 (16. kolo Okresní soutěže) - Vojkovice : Nebory 5:2 - Dnešní vítězství znamená i prvenství v celkovém pořadí soutěže. Pár kol před koncem završena mise a cíl! Postup do vyšší soutěže se podařil po mnoha letech a dlouho očekávaný okamžik si nenechalo ujít mnoho občanů naší obce. Gratulujeme vojkovickým fotbalistům a realizačnímu týmu Sokolů!

 

 

24.04.2016

Fotbalisté bavili diváky a vyhráli nad Vendryni 6:2!

sobotu 23. dubna 2016 odehráli fotbalisté TJ Sokol Vojkovice svůj první zápas na domácím hřišti. 13. kolo Okresní soutěže mužů se z počátku nevyvíjelo dobře, ale nakonec se naši rozstříleli a postup do vyšší soutěže je již na dosah. Hattrick v tomto zápase zaznamenal Břetislav Holek.
Vojkovice – Ventrýně „B“ 6:2, branky: 20. Valek Lukáš, 27. Blažek Jan, 37. Holek Břetislav, 43. Valek Lukáš, 50. Holek Břetislav, 53. Holek Břetislav - 7. Javorek Zdeněk, 82. Wawreczka Jakub. Hl. rozhodčí Šašinka Jan.

 

 

24.04.2016

Zimní příprava probíhala poctivě. Tým výrazně posílil.

Tým TJ Sokol Vojkovice zahájil svou přípravu již 2. února 2016 pod vedením trenéra Petra Baumana. Naši muži odehráli celkem pět zápasů (S Tošanovicemi vyhráli 3:1, s týmem MFK F-M (U16) 2:1, s Hnojníkem prohráli 3:5, s Metylovicemi 1:3 a nakonec porazili Louky 1:0).

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 24.04.2016

Rekonstrukce sportovního areálu v plném běhu

Od ukončení podzimní části Okresní soutěže mužů se toho v našem sportovním areálu mnoho událo. Podařilo se nám dohodnout velice výhodné podmínky k nákupu dlažby a obrubníků a proto se před budovou TJ Sokol mohla konečně položit dlažba. Vyměnili jsme lavičky pro fanoušky podél hřiště (částečně) i před budovou Sokolů. Zaseli jsme nový trávník, opravili vchodové dveře, schválili nový znak klubu...

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 18.04.2016

Fotbalisté Vojkovic vstoupili do jarní části jednoznačným vítězstvím v Milíkově

V neděli 17. dubna 2016 se fotbalisté TJ Sokol Vojkovice představili na horké a neoblíbené půdě Milíkova. V pořadí již 12. kolo Okresní soutěže mužů a první kolo jarní části vyznělo jednoznačně pro tým z Vojkovic, který vyhrál a upevnil si tak svou pozici na prvním místě tabulky. Utkání osobně zaznamenala písmem i fotografiemi Daja Nytrová.

 

 

16.04.2016

Vojkovičtí fotbalisté se budou bít o body v Milíkově

Podpořte naše fotbalisty v Milíkově! První zápas jarní části Okresní soutěže začíná již v neděli, 17. dubna 2016. TJ Sokol Vojkovice vysílá na utkání autobus a fanoušci tak mají možnost se účastnit. Odjezd je v neděli v 14:20 hodin od Formanky.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 14.01.2016

V sobotu 23. ledna 2016 budou mít sportovci ples

Akce se bude konat v budově bývalé Obecní školy. Vstupné činí 60 korun a k tanci zahraje skupina Okresní přebor.

 

 

27.10.2015

Fotbalisté Vojkovic budou hrát o první místo Okresní soutěže

Fotbalisté TJ Sokol Vojkovice, kteří vévodí tabulce Okresní soutěže mužů, se 28. října 2015 utkají na domácím hřišti s druhým celkem tabulky - Nebory. Poslední utkání podzimní části soutěže, na které zveme všechny fanoušky fotbalu, začíná již od 14 hodin!

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 21.07.2015

Bývalý československý reprezentant a Baníkovec trénuje TJ Sokol Vojkovice!

Pořádně do těla dal v rámci prvního letního tréningu fotbalistům TJ Sokol Vojkovice nový trenér našich mužů - Petr Bauman. Ve více než třicetistupňovém horku se do přípravy na nadcházející ročník zapojilo v úterý 21. července 2015 téměř 13 hráčů. "Zatím se seznamuji s prostředím a jednotlivými hráči. A ambice? Vždy jsem trénoval mužstva, které jsem buď zachraňoval před sestupem, nebo která chtěla postoupit. Z Okresní soutěže není kam sestoupit. Cíl je tedy jednoznačný, a to postup Vojkovic do vyšší soutěže. Nerad hraji tzv. klidný střed," uvedl Petr Bauman. Foto z prvního tréningu najdete v příloze, obsáhlý rozhovor s novým trenérem našich fotbalistů pak uveřejníme v srpnovém vydání Vojkovického zpravodaje.

 

 

08.06.2015

XVI. ročník Velké ceny Vojkovic: O putovní pohár Obecního úřadu Vojkovice ve střeleckém víceboji

Tradiční střelecká soutěž se koná v sobotu 20. června 2015 od 9 hodin na sportovní střelnici SBTS Vojkovice. Střílí tříčlenná družstva v libovolném složení. Velká cena je organizována Svazem branně-technických sportů Vojkovice, pod záštitou Obecního úřadu Vojkovice. Střelecká soutěž je určena pro širokou veřejnost, čili občanů, kolektivů, podnikatelů, živnostníků, společností, firem, občanských sdružení aj. Nestřílí příslušníci Policie ČR a registrovaní střelci.

 

 

Strana výpisu

5