Aktuality z obce - Obec Vojkovice

Aktuality z obce

26.08.2015

Svoz nebezpečných odpadů a pneumatik v sobotu 12. září 2015

V sobotu 12. září 2015 proběhne od 8.55 hod. do 9.10 hod. sběr nebezpečných odpadů a pneumatik na parkovišti před prodejnou „U Židků“.
Nebezpečnými odpady jsou například: mazací a motorové oleje, olejové filtry, tonery, použité obaly od postřikovačů a jiné chemikálie, zbytky barev, laků a ředidel, autobaterie, prošlé a nepotřebné léky, televizory, monitory, obrazovky, rádia, počítače, lednice, mrazničky, sporáky, pračky.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 24.08.2015

Vojkovický den 2015 v obrazech

V sobotu 22. srpna 2015 proběhl další ročník obecních slavností Vojkovický den 2015. Fotoreportáž je ke stažení zde. Akce na vojkovickém "výletišti" se zúčastnilo několik stovek občanů Vojkovic a pár přespolních. Všichni se dobře bavili, program byl zajímavý, občerstvení bohaté, počasí vyšlo. Více se dočtete v dalším vydání Vojkovického zpravodaje.

 

 

24.08.2015

Vyšlo čtvrté číslo Vojkovického zpravodaje

V minulých dnech se ke všem občanům obce Vojkovice dostalo další číslo našeho obecního zpravodaje. Uvnitř čísla jste mohli najít aktuální informace ze zasedání zastupitelstva obce, rozhovor s novým trenérem fotbalistů, představili jsme nové nájemce baru U branky, přiblížili průběh zvěřinových hodů a uveřejnili další, věříme, zajímavé informace. Zpravodaj je ke stažení v příloze.

 

 

21.08.2015

Soutěž Univerzální Vojkovjan 2015 nabírá první soutěžící. Budou bojovat o pohár i hodnotné ceny

Tour de France je výrazně kratší … Rally Paris/Dakar není tak náročná … Běh v ulicích španělské Pamplony s rozzuřenými býky není takový adrenalin … Oč jde? Sportovně-recesistická soutěž Univerzální Vojkovjan 2015 proběhne 22. srpna, v rámci Vojkovického dne – obecních slavností! Soutěž vypukne v areálu „výletiště“ cca v 18 hodin! Na programu:
- Běh s trakařem
- Řezání dřeva
- Přenášení pytle s obilím a „kyble“ brambor
- Společný běh do vrchu
- Pití piva na rychlost
Doposud se přihlásili nebo přislíbili účast tito naši spoluobčané - hrdinové: Ema a Kaca, Jenda Židek a Kamila Sobková, Dáša Nytrová a Míra Junga. A co Ty? Jdeš do toho? … Možnost se přihlásit na tento extrémní závod a porvat se o pohár a hodnotné ceny je zde: stanislav.cieslar@centrum.cz, 603 175 152.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 20.08.2015

Vojkovický den proběhne 22. srpna 2015 - chystá se i soutěž Univerzální Vojkovjan

Dobrá hudba, bohaté občerstvení, zábava pro velké i malé... To vše bude k mání v rámci dalšího ročníku Vojkovického dne, který se bude na našem "výletišti" konat v sobotu 22. srpna od 15 hodin. Akci pořádá obec Vojkovice za spoluúčasti místních zájmových spolků. Na programu bude i vědomostní soutěž o naší obci a vítěz se bude moci celý víkend projíždět ve vozidle Dacia Duster. Těšit se můžete i na recesisticko-sportovní soutěž párů Univerzální Vojkovjan v původní podobě o pohár starostky. I tato soutěž bude doprovázena bohatou odměnou pro vítězný pár. Podrobnosti o soutěžích přineseme v aktuálním vydání Vojkovického zpravodaje a na webu. Hlásit se můžete již nyní stanislav.cieslar@centrum.cz na, počet párů bude omezen na 8!!!

 

 

 

 

04.08.2015

Dovolená MUDr. Bohuslava Pitříka

Od 31. srpna do 20. září 2015 bude mít MUDr. Bohuslav Pitřík dovolenou. V těchto dnech jej zastupuje ve svých ordinacích MUDr. Jana Olšarová (tel: 602 580 196 ). MUDr. Bohuslav Pitřík začne ordinovat 21. září 2015. Více informací dále v tomto příspěvku.

 

 

03.08.2015

Video ze setkání obcí Vojkovice 2015

Video ze setkání čtyř obcí s názvem Vojkovice, které se konalo počátkem července 2015 ve Vojkovicích u Brna, je ke zhlédnutí zde: https://youtu.be/jQQhSyj4MVg

 

 

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 21.07.2015

Bývalý československý reprezentant a Baníkovec trénuje TJ Sokol Vojkovice!

Pořádně do těla dal v rámci prvního letního tréningu fotbalistům TJ Sokol Vojkovice nový trenér našich mužů - Petr Bauman. Ve více než třicetistupňovém horku se do přípravy na nadcházející ročník zapojilo v úterý 21. července 2015 téměř 13 hráčů. "Zatím se seznamuji s prostředím a jednotlivými hráči. A ambice? Vždy jsem trénoval mužstva, které jsem buď zachraňoval před sestupem, nebo která chtěla postoupit. Z Okresní soutěže není kam sestoupit. Cíl je tedy jednoznačný, a to postup Vojkovic do vyšší soutěže. Nerad hraji tzv. klidný střed," uvedl Petr Bauman. Foto z prvního tréningu najdete v příloze, obsáhlý rozhovor s novým trenérem našich fotbalistů pak uveřejníme v srpnovém vydání Vojkovického zpravodaje.

 

 

Strana výpisu

... 48 ...