Ostatní - Obec Vojkovice

Ostatní

14.10.2011

Pozvánka na Drakiádu

Společenský klub Vojkovice (SKV) pořádá v sobotu 22. října 2011 Drakiádu. Ta se uskuteční na poli naproti Kamenictví Ivan Voznica. Akce začíná od 14.00 hodin a koná se pouze za příznivého počasí, čili pouze když nebude pršet a za alespoň trochu příznivých povětrnostních podmínek.

 

 

14.10.2011

Vojkovický zpravodaj - č. 4/2011, říjen

Ve čtvrtek 13. října 2011 vyšlo nové číslo Vojkovického zpravodaje. V příloze je možné si jej stáhnout v PDF.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 10.10.2011

Pingpongové stoly poprvé otestovány

Společenský klub Vojkovice získal díky aktivitě obce do své klubovny dva nové pingpongové stoly. První test proběhl 8. října 2011, kdy se v prostorách klubovny v budově bývalé školy konal premiérový turnaj. Účastnilo se jej více než 30 obyvatel obce, kteří soutěžili v kategorii mužů, žen a dětí.

 

 

04.10.2011

V sobotu proběhne turnaj v ping pongu

Společenský klub Vojkovice pořádá premiérový turnaj v ping pongu.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 26.09.2011

V obci máme nový pneuservis

Řady podnikatelů rozšířil v polovině září 2011 Štefan Soviar (tel: 774 556 649), který začal v objektu vedle Obecního úřadu (v domě po bývalém uživateli, p. Tokaryk) provozovat pneuservis. Pneuservis bude k dispozici majitelům osobních a užitkových aut každý pracovní den od 7 do 17 hodin, v sobotu pak od 8 do 12 hodin.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 23.09.2011

Video: Atmosféra Vojkovického dne 2011

Ještě předtím, než připravíme z Vojkovického dne nějaké pěkné DVD, podívejte se, jak to na obecní akci, kterou navštívily stovky lidí, vypadalo a co se dělo.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 22.09.2011

Vojkovický den pobavil stovky lidí

Stovky občanů Vojkovic a přespolních se bavily v průběhu Vojkovického dne, který se uskutečnil 3. září 2011 v areálu tzv. výletiště.

 

 

02.09.2011

O titul Univerzální Vojkovjané se popere 8 párů! Pojďme je podpořit!

Celkem 8 párů se přihlásilo do soutěže Univerzální Vojkovjané, která proběhne u příležitosti Vojkovického dne. Ten vypukne již zítra, 3. září od 14 hodin, v prostorách hřiště a místního výletiště. Vítězný pár sportovně-recesistického závodu získá putovní pohár starostky obce Vojkovice, dva nejlepší páry pak finanční odměnu, třetí flašku "dobrého pití" a všichni účastníci pak drobné dary sponzorů. Soutěž začíná v 15 hodin a bude trvat cca do 16 hodin.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 22.08.2011

Tradice obnovena: VOJKOVICKÝ DEN je po letech opět tady!

Vojkovický den aneb "To nejlepší z naší obce" je název největší akce letošního roku na území obce. Akce se bude konat v sobotu 3. září 2011 v prostorách hřiště a "výletiště". Co uvidíte? Představení jednotlivých složek, působících na území Vojkovic, atrakce a soutěže nejen pro děti - prostě zábava pro celou rodinu, v prostoru střelnice bude možné si zastřílet z laserových pušek, na programu je seskok parašutisty, k tomu všemu hudba a dobré jídlo a pití, dovednostní soutěže a podobně. Navíc se bude premiérově na této akci točit i nové speciální dvanáctistupňové pivo Vojkovjan z "dílny" Hostince a Minipivovaru U Koníčka. Vrcholem by pak měla být soutěž párů o titul "Univerzální Vojkovjané" o putovní pohár starostky obce a fotbalové utkání "Sever" vs. "Jih".

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek 22.08.2011

Vojkovice získaly "Zlatou cihlu"

Ocenění "Zlatá cihla" získala obec Vojkovice za způsob provedení a výsledek rekonstrukce budovy bývalé školy. O předání ceny rozhodlo Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), Sdružení měst a obcí, Spolek pro obnovu venkova, Sdružení místních samospráv a Moravskoslezský kraj. Ocenění bylo součástí krajského kola soutěže Vesnice roku 2011 v Programu obnovy venkova (POV), do které se naše obec přihlásila, ale nakonec v těžké konkurenci neuspěla. "Jelikož šlo o historickou budovu, snažili jsme se touto rekonstrukcí zachovat její původní ráz," řekla starostka obce Hana Sobková.

 

 

Strana výpisu

... 69