Střelce ani déšť nezastavil - SBTS Vojkovice - Obec Vojkovice

SBTS Vojkovice

Střelce ani déšť nezastavil

14. června 2017, 08.36 | V sobotu 10.6.2017 proběhlo již 18. kolo tradiční střelecké soutěže pro veřejnost O putovní pohár starostky OU Vojkovice, kterou pořádal Svaz branně-technických sportů Vojkovice, p.s. na sportovní střelnici ve Vojkovicích.

Přes nepřízeň počasí, kdy se zahájením závodu začalo pršet a přestalo po ukončení, se zúčastnilo celkem 15 tříčlenných družstev. Putovní pohár si pro tento rok odneslo družstvo ve složení : Petr Spielvogel, Milan Demel, Lukáš Raigl. Na druhém místě skončilo loňské vítězné družstvo - Adéla Mazáková, Štefan Mazák, Tomáš Uherek, bronz si odnesli Radek Juřiček, Stanislav Cieslar, René Holub. V soutěži jednotlivců zvítězila ve všech ženských kategoriích i absolutně Ema Židková, v dalších kategoríích pak střídavě Adéla Mazáková, Jana Dvořáčková a Helena Pavlásková. V mužské kategorii byly výsledky vyrovnanější, absolutně Zbyněk Pavelek, Radek Juřiček a Milan Demel, ve sportovní pistoli Vlastimil Tesař, Petr Spielvogel a Lukáš Raigl, standardní malorážka Zbyněk Pavelek, Filip Šlapka a René Holub, ve velkorážní pistoli Dalibor Adamiš, Jaroslav Struhal a Lukáš Milek.
Výherci si odnesli věcné ceny, které do soutěže věnovali: Pivovar Koníček, Pivovar Radegast, DEWA Frýdek-Místek, Jindřiška Vašková, Potraviny "U Židků", OÚ Vojkovice a Petr Nytra. Musíme taky poděkovat realizačnímu týmu SBTS Vojkovice za hladký průběh soutěže.