Fotbalisté o Velikonocích zabodovali - Aktuality z obce - Obec Vojkovice

Aktuality z obce

Fotbalisté o Velikonocích zabodovali

Vojkovice-Řepiště B: Brankář hostů musel často přistoupit k akrobatickým zákrokům

23. dubna 2011, 21.24 | Žáci, dorost a pak i muži Vojkovic získali plný bodový zisk v rámci svých fotbalových utkání. V sobotu 23. dubna 2011 tak diváci viděli tři vítězství našich hráčů v Okresní soutěži.

Vojkovice (st. žáci) – Bukovec (st. žáci) 7:1
Branky: 18. (1:0) David Kaszper, 26. (2:0) Ondřej Majer, 28. (3:0) Teodor Račev Rumen, 32. (4:0) Teodor Račev Rumen, 52. (5:0) Denis Nytra, 60. (6:0) Radek Hrabinský, 73. (7:0) Teodor Račev Rumen, 75. (7:1) vlastní.

Nejdříve nastoupili na zelený pažit starší žáci a s přehledem si poradili s protihráči z Bukovce 7:1. Brankový účet a skvělou kanonádu začal David Kaszper, který 18. minutě krásnou střelou z dálky překvapil brankáře hostí. Třemi brankami se blýsknul Teodor Račev Rumen. Hostům k jejich jediné brance pomohli domácí, kteří si v 75. minutě vsítili vlastní branku.

Vojkovice (dorost) – Milíkov (dorost) 4:1
Branky: 8. (0:1) Zbigniew Rusz, 31. (1:1) Vojtěch Vančura, 49. (2:1), 58. (3:1) a 80. (4:1) vše Jan Zrzavý.

Domácí zaskočil první gól hostů ze začátku utkání, pak ale postupně přebrali hru plně do své režie. Především díky Jana Zrzavého, který vsítil čistý hattrick, si připsali vítězství. Blýskla se taktéž spolehlivá stoperská dvojice Kamil Stříž a Ondřej Majer.

Vojkovice (muži) – Řepiště (muži, B) 5:1
Branky: 2. (1:0) Filip Šlapka, 26. (2:0) Vojtěch Majer, 50. (3:0) Filip Šlapka, 73. (4:0) Dalibor Majer, 80. (5:0) Ondřej Šlustík, 90. (5:1) Václav Hroch.

Od počátku bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Brankostroj odstartoval již ve druhé minutě Filip Šlapka, který pak přidal další gól již na 3:0, kdy chytrým obloučkem nedal brankáři šanci. Krásnou brankou se prezentoval i Dalibor Majer, který dostal diváky, kterých se sešlo v krásnou slunečnou sobotu požehnaně. Škoda branky v poslední minutě, která zkazila brankáři Vojkovice Karlovi Šulíkovi čisté konto.